Geneza powstania tego kursu

DALL·E 2024-03-01 23.12.55 - Create a hyper-realistic, photographic quality image that symbolizes the spiritual development of a person. This image should depict a serene and myst

Kiedyś byłem uzależniony od kursów i warsztatów duchowych...

Swoją wędrówkę duchową w poszukiwaniu siebie i sensu życia zacząłem pewnie już jakieś 25 lat temu. Zaliczałem wszelkie możliwe kursy, warsztaty duchowe, rozwojowe, szkolenia.

Skończyłem warsztaty z Kabały, Dwupunktu, Synchornizacji Kwantowej, masażu Lomi Lomi Nui, Tarota, H’oponopono, Jogi Kundalini, ustawień Hellingerowskich, kurs coachingu, warsztaty z Merkaby, sesje z Ayuhuascą i wiele, wiele innych. Łącznie na swoją edukację w tym zakresie wydałem pewnie ponad 50 tys zł. W tym czasie przeczytałem również setki książek, które z kolei kosztowały mnie pewnie jakieś kolejne 30 tys zł.

Po co to piszę?

Chcę, żebyś wiedziała, czy wiedział, że przebyłem tę całą drogę po to by dojść do tego punktu. Do punktu, w którym chcę przekazać Ci esencję tego, do czego dochodzenie mi zajęło 25 lat. Ponieważ przez ten cały czas analizując wszystkie te techniki, nurty filozoficzne i narzędzia doszedłem do wniosku, że większość z nich mówi o tym samym…

Większość z nich uczy nas jak dojść do samospełnienia, szczęścia i odnalezienia sensu w życiu. Ucząc się po drodze jak wykorzystywać swoją ukrytą moc do tworzenia i kreacji rzeczywistości takiej, jakiej chcemy. Oraz jak przy tym wszystkim kontrolować swój umysł. Który nam w dążeniu do szczęśliwego życia niewątpliwie przeszkadza.

Skumulowałem tę wiedzę i wyciągnąłem to, co się powtarza, czyli swego rodzaju
"Crème de la crème", który przekażę Tobie w tym kursie.

Zajęło mi to 25 lat poszukiwań i 2 lata pracy nad przygotowaniem
i wyprodukowaniem Akademii Kwantowej Kreacji Rzeczywistości.

Oszczędź sobie całej tej żmudnej drogi!
Poznaj tajniki kwantowego świata, moc kreacji rzeczywistości, uzdrawiania i życia pełnią szczęścia!

Zapisz się teraz i zarezerwuj sobie miejsce w cenie First-Minute

Tylko teraz specjalna oferta dla tzw. Early-Birds

Rynkowa wartość
kursu

Oferta
FirstMinute

2.770 PLN

277 PLN

aż 90% zniżki dla Early-Birds!!

Cena First-Minute jeszcze tylko przez:

Days
Hours
Minutes
Seconds

Jeśli wciąż nurtują Cię jakieś pytania...

...po prostu napisz. Postaram się na nie odpowiedzieć

Sprawdź jeszcze